Wijkzorg Amsterdam > Contact met de allianties Wijkzorg

Contact met de allianties Wijkzorg

Neem contact op met een van de onderstaande projectleiders.

Alliantie Wijkzorg Centrum

Projectleider: Nynke Vlieger
n.vlieger@wijkzorg-amsterdam.nl

Alliantie Wijkzorg Nieuw-West

Projectleider: Marieke Sterenborg
m.sterenborg@wijkzorg-amsterdam.nl

Wijkzorg Amsterdam Noord

Projectleider: Jennie Boer
j.boer@wijkzorg-amsterdam.nl

Wijkzorg Amsterdam Oost

Projectleider: Charissa Maduro
c.maduro@wijkzorg-amsterdam.nl

Wijkzorg Amsterdam West

Projectleider: Mark Schramade
m.schramade@wijkzorg-amsterdam.nl

Wijkzorg Amsterdam Zuid

Projectleider: Carla Schroder
c.schroder@wijkzorg-amsterdam.nl

Wijkzorg Amsterdam Zuidoost

Projectleider: Juanita van Schoonhoven
j.schoonhoven@wijkzorg-amsterdam.nl

Deze website maakt gebruik van cookies om website verkeer te analyseren. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website en klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten