Contact

Wil jij je als wijk(zorg)partner aansluiten bij het Wijkzorgnetwerk of wil je er meer informatie over? Kijk op de websites van de stadsdelen of neem contact op met een van de contactpersonen van het netwerk in jouw stadsdeel:

CENTRUM

Projectleider Alliantie Wijkzorg Centrum: Nynke Vlieger, n.vlieger@wijkzorg-amsterdam.nl
Voorzitter wijktafels: Joke Westerhof,  jwesterhof@dock.nl  06 4354 3541
Gebiedspartner Zorg Centrum: Jolanda Meijering, J.Meijering@amsterdam.nl

NIEUW-WEST

Gebiedspartner Wijkzorg Nieuw-West: Nicole ten Bosch, nicole.ten.bosch@amsterdam.nl  NB. Nicole is tot januari 2020 met zwangerschapsverlof en wordt vervangen door Yvonne Cornelisse y.cornelisse@amsterdam.nl
Contactpersoon Alliantie: Ozlem Tekin, o.tekin@wijkzorg-Amsterdam.nl

NOORD

Projectleider Alliantie Wijkzorg Noord: Jennie Boer, mailto:j.boer@wijkzorg-amsterdam.nl
Gebiedspartner Zorg Noord: Marjon Sutherland m.sutherland@amsterdam.nl

OOST

Projectleider Alliantie Wijkzorg Oost: Charissa Maduro, c.maduro@wijkzorg-amsterdam.nl 
Gebiedspartner Zorg Oost: Sjors Klijzen, S.Klijzen@amsterdam.nl

WEST

Projectleider  alliantie Wijkzorg West: Mark Schramade m.schramade@wijkzorg-amsterdam.nl
Gebiedspartner Zorg West: Puck Sickinger , p.sickinger@amsterdam.nl

ZUID

Projectleider alliantie Wijkzorg Zuid: Carla Schroder, mailto:c.schroder@wijkzorg-amsterdam.nl
Contactpersoon Hbh vanuit Alliantie: Aliejanne Benning, ABenning@Cordaanthuisdiensten.nl
Gebiedspartner Zorg Zuid: Dideric Immink, d.immink@amsterdam.nl

ZUIDOOST

Projectleider alliantie Wijkzorg Zuidoost: Juanita van Schoonhoven, j.schoonhoven@wijkzorg-amsterdam.nl Gebiedspartner Zorg Zuidoost: Gerda Sordam, mailto: g.sordam@amsterdam.nl

 

 

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website en klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten